Hájecká 6+1

O uplynulém víkendu se na našem hřišti uskutečnil tradiční podzimní turnaj MINI - Hájecká 6+1. Až na pár mráčků a několik kapek se povedlo i počasí.
To se bohužel nedalo říct o výkonech našich děvčat, které předvedenou hrou, přístupem a (NE)odhodláním, porvat se o výsledek, zklamaly nejen trenéry.
Srovnáním s výkony ze druhého dne turnaje Vršovice Handball Cup, kterého jsme se zúčastnili před 14 dny a na kterém holky předváděly pěkné výkony, to bylo jako den a noc. Zůstává nad tím rozum stát, když jsme se setkali téměř se stejnými soupeři a převedli tak rozdílné výkony. Nejde o výsledky, ale hlavně o zmíněný přístup.
Pozitivní věcí bylo, že se našla i jiná střelkyně, než tradičně Áďa Válová, Terka Nekardová nebo Klárka Jandová. Prosadila se poprvé v sezóně Andy Hloušková. Bohužel ale zůstalo jen u této hráčky.
Hráčka, která snesla přísnější měřítko, byla v bráně Barča Bláhová, která navázala na svoje výkony z Vršovic a po zásluze byla zvolena nejlepší hráčkou družstva.

Naše výsledky:

Kobylisy 1:11
Písek "B" 7:8
Slavia 0:16
Pardubice 3:8
Písek "A" 3:11

Sestava a branky: Bláhová, Hloušková 1, Šujaková - Válová 10, Nekardová 3, Jandová, Beroušková, Smítková, Berková, Kropelnická, Klecanová, Vondrová, Lexová.

Turnaje se zúčastnila a v konečném pořadí se umístila družstva:

1. DHC Slavia Praha
2. Sokol Kobylisy II
3. TJ Sokol Písek "A"
4. DHK Pardubice
5. TJ Sokol Písek "B"
6. HC Háje JM Praha

Nejlepší střelkyně: Müllerová Sany (DHC Slavia Praha)

Nejlepší brankářka: Šálková Lucka (TJ Sokol Písek "A")

Nejlepší hráčka: Knytlová Míša (DHC Slavia Praha)

Velké poděkování patří rodičům, za pomoc při organizaci turnaje. Jejich výkony byly oproti holkám na jedničku!!
Doufejme, že se na prvním mistrovském turnaji v Plzeňské lize, který nás čeká v neděli 27.9., na hřišti HC Plzeň, probudí i naše spící princezny a budeme je zase moci pochválit.

Jirka Blanický