Turnaj v Tachově

Stejně jako mladší žákyně, mini, tak i přípravka se letos zúčastnila turnaje „Tachovský dortík“.
V sobotu jsme odehrály čtyři zápasy a to proti Plzni A, B, C, D, přesně v tomto pořadí. První dva zápasy se holky rozkoukávaly na hřišti a bohužel písmenko „A“ je pravděpodobně odradilo od všech střeleckých pokusů. Čím pokročilejší písmenko Plzeň v abecedě měla, tím větší měly holky odvahu hrát. Netušily, že Plzeň má všechna družstva výkonnostně vyvážena. Takže první den se nám podařilo vybojovat dvě výhry a dvě prohry. Večerní program v podobě dovádění v bazénu nás natolik zmohl, že jsme zapadly rovnou do postýlek, abychom načerpaly potřebné síly na další den.
Nedělní ráno bylo trošku náročné, bylo třeba sbalit, pak nás čekala výborná snídaně a rychle na první utkání. S Kynžvartskými děvčaty svedly souboj převážně naše mladší hráčky a podívaná to byla oboustranně bojovná. Nejtěžší soupeř nás čekal vzápětí. Holky splnily všechny pokyny a v obraně Tachovské hráčky prakticky nepustily ke střelbě. Byl to nejtěžší a nejkrásnější zápas celého turnaje a remíza 8:8 byla nečekanou odměnou. Poslední zápas s Tachovem B nám ještě ukázal, že podceňovat soupeře se nevyplácí, naštěstí jsme si to uvědomily včas a zvládly ještě zabojovat.
Večerní bazén i dětský park byly super, ale ty bronzové medaile, ty to všechno nějak přebily.