Mladší dorostenky v 7. ani v 8.kole dorostenecké ligy bohužel nebodovaly

Velmi podobný průběh i konečný výsledek měla poslední dvě odehraná utkání mladších dorostenek. V úvodní části obou utkání holky zaskočily soupeře rychlými brankami, oba soupeři však záhy dokázali zareagovat. Obě utkání tak byla otevřená až do posledních vteřin a skončila velmi těsným skóre. V obou utkání se z výhry bohužel radovali soupeři. Zatímco v tom prvním nás o body připravil nepovedený vstup do druhé poloviny utkání a mnoho neproměněných střeleckých příležitostí, v utkání druhém jsme opakovaně soupeři umožnili skórovat našimi zbytečnými ztrátami míče. Ani v jednom utkání holkám určitě nechybělo nasazení a bojovnost. Věříme, že v posledních třech utkáních první části soutěže se z již odehraných utkání poučíme, pokusíme se eliminovat zbytečné chyby a o zbývajících 6 bodů první části se ještě popereme.

Hc Háje : Sokol Vršovice 23 : 25
Hc Háje : Slavoj Žirovnice 17 : 18