BRAMBORA Z HORŇÁCKA :)

Naše MLADŠÍ ŽAČKY se dnes vrátily z Horňácka, kde bojovaly na turnaji, který pořádal házenkářský oddíl Velká nad Veličkou.

Turnaj byl velmi dobře obsazen družstvy z Moravy a ze Slovenska a už od začátku bylo jasné, že bude hodně vyrovnaný. Naše děvčata se i přesto bez zaleknutí prezentovala sympatickou a bojovnou hrou. Nechybělo mnoho a do Prahy mohly přivézt jeden z cenných kovů. Nakonec ale remíza s Kunovicemi (stříbrné) a smolná prohra o gól se Šalou (bronzové) stačila "pouze" na bramborovou pozici.

Holky si rozhodně zaslouží velké uznání za bojovnost, fyzickou výdrž a za to, že soupeřům nedaly vůbec nic zadarmo. Všichni věříme, že se na dalších házenkářských kláních to štěstíčko přikloní více na naší stranu a bude důvod k větším oslavám :)

Za podporu v dějišti turnaje opět děkujeme našim nejvěrnějším fanouškům - skvělým rodičům našich svěřenkyň :)