Mladší dorostenky po šesti odehraných kolech jarní části soutěže drží krok s čelem tabulky

Stejně jako v podzimní části, předvádějí mladší dorostenky velmi sympatické a bojovné výkony i v jarní části soutěže. Za první čtyři utkání na domácí půdě si připsaly do tabulky krásných 5 bodů. Po úvodním vyrovnaném utkání a konečné remíze s týmem Ústí nad Labem s přehledem bodovaly s HC Plzeň. V dalším utkání vydřely výhru s nevyzpytatelným rivalem z Kobylis a v následujícím kole potrápily lídra tabulky DHC Plzeň. V tomto utkání si bohužel oba body připsal soupeř.
Po poměrně dlouhé soutěžní přestávce si z obou následujících duelů na půdách soupeře přivezl náš tým dvě výhry a plný počet bodů. První výhru si holky po trochu rozpačitém výkonu odvezly z Písku a druhou, po velmi soustředěném, avšak chvilkami zbytečně nervózním herním projevu vybojovaly na Slavii. Jakmile však nervozita opadla, byly k vidění krásné akce, které jistě potěšily i naše fanoušky. Obě tato utkání zdobilo obrovské nasazení, bojovnost všech hráček a výborný výkon našich obou brankářek. Holkám moc gratulujeme a přejeme, aby forma ještě stoupala a vydržela i pro následující čtyři kola soutěže. Další velká výzva nás čeká již tuto sobotu 9.4. od 16:00 hod ve Vršovicích (hala Heroldovy sady), kam srdečně zveme všechny naše fanoušky! Přijďte holky podpořit, budou vás moc potřebovat!