MLADŠÍM ŽAČKÁM TO CINKLO V ŽIROVNICI

MLADŠÍ ŽAČKY přivezly z turnaje v Žirovnici bronzové medaile! O víkendu 16. - 18.9.2016 zahájily novou sezonu na Vysočině a hned zaznamenaly první úspěch. Na velmi kvalitně obsazeném turnaji předváděly převážně bojovné výkony a s většinou zápasů byli trenéři spokojení.

Jako doprovodný program si organizátoři akce připravili střelbu na plachtu, jednu z disciplín Házenkářského desetiboje. Naše děvčata si vystřílela druhé místo :)

Krásné ocenění pro nejlepší brankařku turnaje získala naše Anička Kuba Skorunková, která byla oporou našeho týmu v každém zápase. Gratulujeme!

Pořadí turnaje:

1. DHC Slavia Praha červení (1:13)
2. DHK Slavoj Žirovnice (6:6)
3. HC Háje Praha
4. DHC Plzeň (6:5)
5. Jindřichův Hradech (4:5)
6. Jiskra Třeboň (8:5)
7. DHC Slavia Praha modří (6:5)
8. Sokol Písek (6:3)
9. DHK Slavoj Žirovnice (st.ž. - mimo soutěž)

Sestava: Skorunková Anna, Zbořilová Hedvika, Štěpánová Marika, Karásková Kateřina, Fišerová Lucie, Smítková Anna, Chrástková Monika, Medřická Alena, Váchová Adéla, Audet Anne-Marie, Cabalková Markéta, Dušková Karolína, Kosová Sophie, Volfová Veronika
Trenéři: Špaček Jan, Hrubešová Hana, Prchalová Anna