MINI „A“ BRONZOVÉ NA HÁJECKÉ 6+1!!!

Tak je první turnaj za námi a hned domácí. Myslím, že jsme konečně i na domácím turnaji ukázali všem rodičům a přátelům, že házenou hrát umíme a že dokážeme hrát s každým.

Děkujeme všem holkám za bojovnost a nasazení, kdy až na nepovedený začátek s týmem Kobylis, který nás stál lepši výsledek, předváděly holky velice pěkné výkony a milým překvapením byla slušná obrana.

Po vítězství s Hájemi B, nad Slavií a Pardubicemi, jsme dokázali být vyrovnaným soupeřem i vítězi z Písku.

Odměnou pro všechny byla krásná bronzová medaile za třetí místo!!!

Bonusem pak bylo ocenění pro nejlepší brankářku turnaje pro Andreu Hlouškovou. Nejlepší hráčkou družstva byla vyhlášena Áďa Válová.

Věřím, že když budeme tak pokračovat, že se pro nás i ta doba bronzová, co začala v minulé sezóně, změní na dobu s odleskem i cennějšího kovu. DĚKUJEME HOLKY!!!

Také děkujeme rodičům za pomoc a podporu.

Sestava: Hloušková, Lexová - Válová 13, Nekardová 11, Jandová 7, Beroušková 4, Kropelnická 2, Bláhová 2, Báštecká, Doležalová, Kollárová, Kačerovská, Kollárová.