Nábor probíhá průběžně

Pro informace o náboru klikni na plakát!

HC Háje - nábor podzim 2018

Fotogalerie v přípravě

Připravujeme pro vás
fotografie z našich akcí, zatím se můžete podívat do galerie minižákyní na Rajčeti.
aktuality přípravka mini
žákyně
mladší
žákyně
starší
žákyně
mladší
dorostenky
ženy oddíl

Představení nového družstva MINI „A“ na turnaji ve Vršovicích

Nově vytvořené družstvo MINI „A“ se představilo na svém prvním turnaji, které sehrálo 4.-6.9. , na Vršovice Handball Cupu. V konkurenci družstev Písku, Strakonic, Kobylis „A“ a Kobylis „B“, obsadilo konečné 4. místo a to pouze díky horšímu skóre, když jsme měli stejně bodů jako druhé Kobylisy „A“ a třetí Strakonice. Turnaj se hrál dvoukolovým systémem, takže jsme během tří dnů sehráli celkem 8 utkání, které byly pro naše mladé družstvo obrovskou školou. V pátek jsme sehráli naše úvodní utkání v turnaji, proti týmu Kobylis „B“a hned jsme vybojovali naše první společné vítězství. Další dva zápasy už nám bohužel nevyšly, když se začala v plné „kráse“ projevovat naše obrana, která v podstatě neexistovala. Prohráli jsme nejprve tedy s Pískem a pak také s týmem Kobylis „A“. Po slibném začátku jsme byli rádi, že první den byl už u konce. Holky toho měly také dost, protože nastoupily ke třem zápasům, během 3 hodin. Ani úvod druhého hracího dne nás nezastihl v ideálním rozpoložení a podlehli jsme i týmu ze Strakonic. Určitě nešla holkám odepřít bojovnost a v útoku se místy objevovaly i pěkné akce. Bohužel obrana nás srážela hodně dolů.
Že se blýská na lepší časy, naznačily odvety. Jako první to byl zápas proti Písku, kde jsme ve druhém vzájemném utkání a to hlavně ve druhém poločase naznačili, že by to mohlo jít i proti silnému soupeři. Holky chtěly hrát a bojovaly, co to jen šlo. Sice jsme s pozdějším vítězem prohráli, ale rozdíl 4 branek znamenal porážku se vztyčenou hlavou. Poslední sobotní zápas nás čekal proti celku Kobylisy „B“ a holky si myslely, že to asi půjde samo, když jsme je v prvním utkání porazili. Vrátily se opět k nedůsledné obraně a v útoku pohybem také hodně šetřily. I když jsme nakonec utrpěli vítězství, tak jsme lepší zápas sehrály určitě proti Písku, i když jsme prohráli.
I když jsme museli v neděli vstávat hodně brzo, protože jsme hráli už v 8:30, paradoxně holky na hřišti nespaly. Najednou běhaly, skákaly, střílely, v obraně se snažily, i když to bylo k ideálu ještě daleko. Ale prostě do toho daly všechno a světe div se. Proti týmu Kobylisy „A“ , se kterým jsme v prvním zápase prohráli o 9 branek, jsme vyhráli o gól!! Holky tímto zápasem udělaly radost nejen sobě, ale také nám trenérům a všem rodičům, kteří hlasitě fandili. V našem posledním utkání jsme chtěli dokázat, že předchozí vítězství nebylo náhodné a také soupeře ze Strakonic, se kterým jsme v sobotu prohráli o 7 branek, jsme dokázali po kvalitním výkonu porazit o branku. Následná děkovačka byla pro všechny odměnou a hezkou tečkou. I přes konečné 4. místo, díky horšímu skóre, nás naše nedělní výkony naplňují mírným optimismem, že když budou holky chtít a budou na sobě pracovat, že by to časem mohlo jít. Všichni víme, že nás čeká hodně práce a jak jsme měli možnost vidět, tak nejvíce v obraně. Ale chce to čas.
Individuálním oceněním se může doma pochlubit Terka Nekardová, která zejména v odvetné části turnaje hrála jako vyměněná a s celkovým součtem 24 branek si odnesla cenu pro nejlepší střelkyni kategorie MINI. V těsném závěsu ji následovala Áďa Válová, která dala 23 branek a získala ocenění pro nejlepší hráčku našeho družstva. Nejmladší hráčkou turnaje byla vyhlášena Julča Vondrová.

Naše výsledky:
Kobylisy „B“ 8:7
Písek 3:10
Kobylisy „A“ 6:15
Strakonice 3:10
Písek 4:8
Kobylisy „B“ 9:7
Kobylisy „A“ 11:10
Strakonice 10:9

Sestava a branky:
Bláhová, Hloušková, Šujaková – Nekardová 24, Válová 23, Jandová 7, Beroušková, Vondrová, Berková, Kropelnická, Lexová, Chrástková.

Na závěr bychom chtěli moc poděkovat všem rodičům a fanouškům za podporu, které si jak my trenéři, tak i holky moc vážíme.
Také moc děkujeme paní Jandové za pěkné fotky, které můžete vidět v následujícím odkazu.
https://plus.google.com/photos/+GeorgeAbsolut/albums/6191510674592360321?cfem=1&authkey=CNmx4Jyhw-qfugE

Jirka Blanický


Heslo:

HC Háje

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HÁJE-JIŽNÍ MĚSTO, HANDBALLCLUB, pobočný spolek
IČ 629 38 045
U školky 586
149 00, Praha 4

e-mail:
vybor@hchaje.cz

hřiště:
Areál TJ Háje,
K Jezeru

GPS:
50.0365389N
14.5359419E

Kudy k nám?

klikněte na mapku...

HC Háje - mapka hřištěHC Háje - Facebook


Činnost finančně podporuje

Praha

Praha 11