Nábor probíhá průběžně

Pro informace o náboru klikni na plakát!

HC Háje - nábor 2020

Fotogalerie v přípravě

Připravujeme pro vás
fotografie z našich akcí, zatím se můžete podívat do galerie minižákyní na Rajčeti.
aktuality přípravka mini
žákyně
mladší
žákyně
starší
žákyně
mladší a starší
dorostenky
ženy oddíl

MLADŠÍ ŽAČKY NA TURNAJI V PARDUBICÍCH

MLADŠÍ ŽAČKY po delší době absolvovaly výjezdní turnaj. Ve dnech 11. – 13.11.2016 se vydaly do Pardubic, kam přicestovaly se dvěma družstvy.

V každém družstvu startovalo 8 hráček a v podstatě za dva dny odehrály všechny něco přes 200 minut. Klobouk dolů. Zejména pro hráčky „B“ družstva, které z velké části byly na svém prvním turnaji, to byla velká výzva. Děvčata se s tím ovšem statečně poprala.

První den se všichni soupeři utkali systémem každý s každým, kde se po všech kláních vytvořila finálová skupina (1. – 4. místo) a skupina o umístění (5. – 7. místo). Druhý den pak následovala odvetná utkání v těchto skupinách, kde každé družstvo začínalo s čistým štítem.

Družstvo „B“ sbíralo celý turnaj velmi cenné zkušenosti a bylo vidět zápas od zápasu, že se ve všech činnostech neustále zlepšují, což trenéry velmi těšilo. Bohužel se jim nakonec nepodařilo zvítězit ani jednou, ale o to více byla vidět snaha, bojovnost a radost ze hry.

Družstvo „A“ také předvádělo, kromě jednoho ne úplně povedeného zápasu, bojovné výkony a za dané situace splnilo očekávání. Po prvním dni to vypadalo na lepší umístění, ovšem do nedělních klání nezbylo už více sil a na bednu to nestačilo.

Holkám děkujeme za předvedenou hru a těšíme se na další turnaj, který nás čeká již tento víkend od 18. do 20.11.2016 ve Veselí nad Moravou. Poděkování patří také našim rodičům, kteří podporovali holky v každém zápase a do Pardubic nás dopravili.

Fotogalerie na našich facebookových stránkách.


Heslo:

HC Háje

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HÁJE-JIŽNÍ MĚSTO, HANDBALLCLUB, pobočný spolek
IČ 629 38 045
U školky 586
149 00, Praha 4

e-mail:
vybor@hchaje.cz

hřiště:
Areál TJ Háje,
K Jezeru

GPS:
50.0365389N
14.5359419E

Kudy k nám?

klikněte na mapku...

HC Háje - mapka hřištěHC Háje - Facebook


Činnost finančně podporuje

Praha

Praha 11