PODZIMNÍ HÁJECKÁ 6+1

O uplynulém víkendu jsme pořádali tradiční turnaj Hájecká podzimní 6+1. Domácí hráčky bohužel všechny své zápasy prohrály a obsadily 6. místo. Ve všech zápasech nás trápila útočná fáze hry, kdy ze šancí, pokud jsme se do nich dostaly, jsme jich velké množství neproměnily. Předvedené hře chyběla lehkost a přímočarost, místy také tolik potřebné nasazení a bojovnost. Rozhodně ale byly k vidění světlé momenty, od kterých se musíme odrazit a dále se krok po kroku zlepšovat.

V průběhu turnaje jsme poprvé vyzkoušeli aplikaci @Sportnect, která poskytla online výsledkový servis pro všechna zúčastněná družstva, hráčky a jejich rodiče.