3. KOLO 2. LIGY STARŠÍCH DOROSTENEK

V neděli 6.10.2019 proběhlo v Pardubicích utkání našich starších dorostenek s domácím oddílem DHK Pardubice. A zápas to byl bojovný. Soupeř si od počátku udržoval dvou až třígólový náskok, což potvrdil i stav utkání po prvním poločase 12:10. Průběh zápasu se podařilo hájeckým hráčkám otočit až půl minuty před jeho úplným koncem, kdy se vůbec poprvé dostaly do vedení. Ale než zazněla závěrečná siréna, soupeřky stihly skóre vyrovnat a utkání skončilo remízou 24:24. Důvodem byly nejen technické chyby na naší straně, ale též absence dvou klíčových hráček a v neposlední řadě chybělo i trochu toho pomyslného střeleckého štěstí.

Následující zápas odehrají starší dorostenky v sobotu 12.10.2019 od 15 hod. v Žirovnici.

-eb-