4. kolo 2. ligy starších dorostenek

Sobotní 4. kolo se našim hráčkám vydařilo. Do utkání vstoupily soustředěně, což se brzy odrazilo také na skóre. Dostaly se do vedení, které udržely až do konce zápasu. Po prvním poločase vedly 15:11 a v průběhu druhého poločasu svůj náskok ještě prohloubily. Převaha hájeckých hráček ale nebyla vždy tak jednoznačná. Byly sice lépe připraveny fyzicky, ale řešení některých herních situací bylo kostrbaté, místy až zbytečně složité. Po sérii technických chyb a neproměněných šancí dokázaly hráčky Slavoje Žirovnice stáhnout skóre až na rozdíl jednoho gólu. Více šancí ale naše dorostenky soupeřkám nedovolily a utkání skončilo výhrou našeho týmu 29:25.

Utkání 5. kola proběhne v neděli 20.10.2019 od 11 hod. na domácím hřišti v hale Chodov.

-eb-