4. kolo 1. ligy mladších dorostenek

Velká pochvala za přístup ke hře a za obrovskou bojovnost patří hájeckým mladším dorostenkám za nedělní utkání s týmem Písku. První poločas byl velmi vyrovnaný. Naše hráčky dobře bránily, bojovaly o každý míč, ale díky našim technickým chybám se domácím hráčkám podařilo na konci prvního poločasu navýšit náskok o čtyři góly (13:9). Nicméně výsledek první půle nesrazil Hájecké na kolena a do druhého poločasu nastoupily s ještě větším nasazením, vylepšily už tak dobrou obranu, zredukovaly množství technických chyb a pět minut před koncem utkání zvládly vyrovnat skóre na 19:19. Bohužel holkám v úplném závěru došly síly a možná i větší zkušenost píseckých hráček rozhodla o vítězství domácích 24:19.

Zápas 5. kola odehrají hráčky v neděli 20.10.2019 od 9 hod. na domácím hřišti v hale Chodov.

-eb-