VŠECHNY BODY 5. KOLA ZŮSTALY DOMA

(20.10.2019 hala TJ Chodov)

Mladší dorostenky

Pětigólový rozdíl v každém poločase – to byl společný jmenovatel utkání mladších dorostenek HC Háje proti hráčkám Házené Jindřichův Hradec. První poločas i přes důraznou obranu domácích přál více hostům (skóre 7:12). Rozhodovaly zbytečné technické chyby a neproměňování gólových šancí na straně domácího týmu. Obojího se však naše hráčky v druhém poločase vyvarovaly a po šesti minutách stav utkání vyrovnaly. Soupeřky se sice ještě dokázaly na chvíli dostat do dvougólového vedení, ale pak už dominovaly hájecké dorostenky a dovedly zápas ke konečnému výsledku 23:18. Je však třeba vyzdvihnout bojovnost všech hráček v obou poločasech.

6. kolo odehrají mladší dorostenky v neděli 27.10.2019 od 12 hod. V Ostravě Porubě.

Starší dorostenky

Starší dorostenky vstoupily do zápasu s týmem Astra Praha velmi soustředěně a důrazně. Od počátku vedly a několikagólový náskok si držely až do poloviny druhého poločasu, kdy se soupeřkám podařilo skóre srovnat. Naše hráčky se však brzy do vedení vrátily a setrvaly v něm až do konce utkání (stav po první poločasu 15:12, celkové skóre 34:28). Kromě bojovnosti a odhodlání zvítězit jim v posledních 10 minutách k výhře pomohlo více fyzických sil a tím i lepší střelecká úspěšnost.

Starší dorostenky odehrají zápas 6. kola v sobotu 26.10.2019 od 10 hod. ve Velkém Meziříčí.

Děkujeme všem fanouškům za podporu.

-eb-