TAKÉ 6. KOLO 1. LIGY MLADŠÍCH DOROSTENEK A 2. LIGY STARŠÍCH DOROSTENEK VYNESLO HÁJECKÝM HRÁČKÁM CENNÉ BODY

Starší dorostenky

Sobotní utkání 6. kola odehrály hájecké dorostenky ve Velkém Meziříčí proti domácímu týmu Sokol Velké Meziříčí. Více jak polovina zápasu připomínala houpačku. Naše hráčky od začátku zápasu prohrávaly, ale vždy se jim podařilo stáhnout vícególový náskok soupeřek na rozdíl dvou gólů. O tom svědčí i výsledek po prvním poločase 11:9 pro domácí. Ve stejném stylu vstoupily Háje i do druhého poločasu. Zlom nastal až v okamžiku, kdy byla bohužel zraněna jedna z našich hráček. Holky se zdravě vyhecovaly a nedostatek nasazení, odevzdanost či laxnost předchozích čtyřiceti minut vystřídaly bojovnost, aktivní přístup ke hře a proměňování šancí. Hájecké dorostenky dokázaly otočit skóre a dovést utkání ke konečnému vítěznému výsledku 20:24.

Mladší dorostenky

V naprosto odlišném duchu od utkání starších dorostenek probíhalo v Ostravě nedělní klání mladších dorostenek s týmem Poruby. Naše hráčky zahájily hru velmi zodpovědně, tvrdě bránily, proměňovaly střelecké šance a nutno zmínit i parádní zákroky brankářek v obou poločasech. Od počátku zápasu vedly (v poločase stav 11:17) a vysoké nasazení, bojovnost a velká chuť vyhrát jim vydržely až do závěrečné sirény, kdy na světelné tabuli svítilo konečné skóre 21:33 ve prospěch hostů.

7. kolo odehrají dorostenky v neděli 3.11.2019 ve sportovní hale Zelený Pruh, a to od 15 hod. mladší dorostenky, od 17 hod. starší dorostenky.

-eb-