TURNAJ 4+1 LOKO VRŠOVICE

27 HRÁČEK NA TURNAJI 4+1
V neděli 3.11. proběhl v hale Loko Vršovice další ze série turnajů Pražského svazu házené v minihazené 4+1. Za náš oddíl bylo přihlášeno asi rekordních 5 družstev, kdy v každé "výkonnostní" kategorii, tedy A, B, C, D, jsme měli jedno družstvo, pouze v kategorii B družstva dvě.

Holky ve starších kategoriích, které již hrají delší dobu, v základu vědí jak a co na hřišti dělat, odehrály velmi hezká utkání, kdy nebyla nouze o pohledné kombinační i individuální akce. V obraně pak holky dokázaly čistě získávat míče po vypichování soupeři při driblinku a následně rychle přecházet do útoku.

Menší holky (a kluci) pak sbírali cenné zkušenosti, někteří dávali své první góly, zjišťovali, že i miniházená občas bolí. Důležité je, že vše proběhlo bez zranění a tak můžeme dále pokračovat v trénování a zlepšování se.