MEMORIÁL JIŘÍHO VÁPENKY 2019 JE JIŽ MINULOSTÍ

Náš oddlíl o víkendu 1. - 3. 11. 2019 pořádal již 16. ročník tradičního turnaje v kategorii strších žaček - Memoriál Jiřího Vápenky. Do haly v Praze na Chodově se už v pátek sjela opět kvalitní družstva z Čech a Moravy a turnaj mohl začít.

Naše družstvo STARŠÍCH ŽAČEK se na tomto turnaji spíše trápilo a i když se zápas od zápasu mírně zlepšovalo a snaha se nedala upřít, stále holky nemohly najít svou herní pohodu. V utkáních chyběla lehkost, kreativita a také to pomyslné štěstí. Navzdory tomu jsme ale dokázali tyto nedostatky vykompenzovat bojovností, chutí stále hrát a nevzdát se do posledního dechu. Tuto vytrvalost jsme zúročili v našem posledním utkání se Sokolem Písek, kde jsme vzhledem k našemu rozpoložení rozhodně nebyli favoritem. Tento zápas se nám už povedl dle našich představ a dokráčeli jsme si tak na našem domácím turnaji pro 2. místo a stříbrné medalile!

Děkujeme ještě jednou všem organizátorům tohoto podniku z řad funkcionářů našeho klubu, našich skvělých rodičů a také všem rozhodčím, kteří se postarali o dobrou úroveň všech utkání. Poděkování také patří ZŠ Klíček a kolektivu Pivnice u bazénu, který se dobře postaral o naše hladová bříška :)

Příští rok se na Vás opět těšíme na pohodovém turnaji u nás na Jižním Městě! :)