8. KOLO 1. LIGY MLADŠÍCH DOROSTENEK

Ve čtvrtek 7.11.2019 v podvečerních hodinách bylo odehráno pražské derby mezi týmy Slavia a HC Háje. Další z utkání, kterým si naše mladší dorostenky dokázaly, že zvládnou hrát vyrovnané zápasy s družstvy umístěnými v horní části tabulky. Přestože hájecké hráčky prohrály (poločas 11:9, konečný stav 21:19), je třeba u každé z nich ocenit nasazení a bojovnost včetně skvělých zákroků brankářky v obou poločasech. Realizovaly na hřišti pokyny trenérů ohledně obrany a snažily se i v útoku. Ale zkušenější soupeřky jim nedovolily hrát vlastní útočnou hru, tím pádem se jen těžko dostávaly do gólových šancí. O výhře soupeřek rozhodly v závěru též technické chyby našeho týmu.

I zápas 9. kola, který se uskuteční 16.11.2019 od 19 hodin v hale Chodov, bude ve znamení pražského derby. Tentokrát se HC Háje utkají s týmem Kobylis.

-eb-