8. KOLO 2. LIGY STARŠÍCH DOROSTENEK

Starší dorostenky se v rámci 8. kola ligy utkaly v Plzni s týmem HK Slavia VŠ Plzeň. Přestože padlo v prvním poločase hodně branek (stav 12:17), jeho tempo bylo ospalé. Naše hráčky se do hry dostávaly jen pomalu a situace se nezměnila ani s druhým poločasem. Až do jeho třinácté minuty se jim nepodařilo skórovat a soupeřky stáhly svoje manko až na rozdíl jednoho gólu. To byl alespoň trochu impuls pro hájecké dorostenky, které následně dokázaly náskok nad domácím týmem opět zvýšit. A navzdory nefungující obraně, avšak díky brilantním zákrokům brankářky, i udržet až do konce utkání (konečný výsledek 23:27).

Utkání 9. kola se odehraje v sobotu 16.11.2019 od 17 hodin v pražské hale Chodov.

-eb-