TURNAJ MILEVSKO MINI 6+1

STŘÍDAVÉ VÝKONY V MILEVSKU
V sobotu 9.11. se družstvo MINI zúčastnilo jednodenního turnaje v Milevsku. Celkem holky čekalo 7 zápasů s hrací dobou 1x 18 min. Hlavním úkolem celého turnaje bylo navázat na předchozí povedené herní výkony z Tachova a dále se snažit převést věci naučné z tréninku do herní praxe.
To se ale nepodařilo 100% splnit. V turnaji bylo vidět nevyrovnané výkony, kdy povedené výkony se střídaly s těmi méně povedenými. Celkově hra postrádala lehkost, na góly se zbytečně nadřeme. V obraně to bylo stejné. Po většinu času výborně pracující obrana byla proložená zbytečnými individuálními chybami,.
Jednotlivé zápasy a výsledky:
HC Háje – DHC Slavia Praha 7:6
Těžký soupeř na začátek. Z naší strany odbojované utkání s množstvím technických chyb a troškou toho potřebného štěstíčka. V závěru utkání se holky nechaly zbytečně vybláznit osobní obranou soupeře a místo toho, aby bránily jako celý zápas, se pokoušely také hrát osobní obranu. Dobrá taktická zkušenost.
HC Háje – HC Milevsko A 3:9
Další těžký soupeř. Naše špatná obrana a efektivní zasunutá obrana soupeře určily průběh celého zápasu. Chyběla střelba že střední vzdálenosti, která by soupeře donutila aspoň trošku vysunout obranu a tím by se uvolnil prostor na akce 1v1 na 6m, kde jsme se trápily.
HC Háje – Astra Praha 10:4
I přes jednoznačný výsledek nebyl výkon z naší strany optimální, opět množství chyb v obraně. Dobrý výkon Emči Nepožitkové v brance.
HC Háje – HBC Strakonice 6:6
Velmi vyrovnané utkání, obě družstva se pravidelně střídala ve vedení. Z naší strany množství neproměněných jednoznačných střeleckých příležitostí. Velká drzost Lucky Klímové, která při dvou 7m hodech mazácky přelobovala vysokou soupeřovu brankářku. Na konci troška toho štěstíčka, poslední gól dala Barča Bláhová ze střílené devítky po čase.
HC Háje – HC Milevsku B 8:2
Rotace sestavy, hlavní prostor dostaly holky, které v turnaji odehrály méně času. Povinné vítězství.
HC Háje – DHC Plzeň 5:7
Konečně zlepšený výkon, dobrá obrana a zrychlený pohyb v útoku. Zkušenější soupeř využil každé naší chyby, ale i tak velká spokojenost nehledě na výsledek
HC Háje – SVŠ Plzeň 7:9
Potvrzení zlepšeného výkonu z předchozího zápasu. I přes nepříznivý vývoj to holky nezabalily a dokonce jsme v průběhu 15. minuty vedly, avšak toto vedení jsme neudržely. Výborný výkon Elly Blackmore a Anička Vykydalové. V posledních dvou zápasech si holky opět potvrdily, že když plní své úkoly a na hřišti se nebojí, mohou hrát vyrovnaně se všemi soupeři.

Sestava a branky:
Klímová 13, Ernestová 11, Bláhová 10, Blackmore 6, Kořínková 3, Vykydalová 2, Rysová 1, Nývltová, Zálešáková. Chytaly Nepožitková 50% a Dolanská 45%.
Emča Nepožitková byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.