MLADŠÍ ŽAČKY VE VESELÍ NAD MORAVOU

Družstvo MLADŠÍCH ŽAČEK má za sebou další výjezdní turnaj, tentokrát ve Veselí nad Moravou.

Deváté místo (s bilancí 3 vítězství a 4 proher), které naše děvčata obsadila, sice nesplnilo naše očekávání, ale na druhou stranu na hřišti dostaly příležitost méně zkušené hráčky, které si tak mohly zkusit své dovednosti proti kvalitním soupeřům, kterými byl turnaj obsazen.

Doufejme, že nám v dalších utkáních holky předvedou, že to pro ně bylo opravdu přínosem a své zkušenosti zúročí.

Děkujeme opět našim skvělým fanouškům, kteří fandili, i když se úplně nedařilo a těšíme se na Vás už tuto neděli, kdy nás čeká 3. kolo pražského Přeboru ve Vršovické hale.

Fotografie na facebooku.