PLZEŇSKÝ MINI POHÁR 5+1 - SKUPINA C

Družstvo MINI se v neděli 10.11. zúčastnilo dalšího z turnajů Plzeňské ligy skupiny C.
Celkem holky odehrály 4 zápasy po 2x 10 minutách. Na těchto turnajích se nepočítají vstřelené góly, ale je prioritou sbírání zkušeností. U nových hráček byl hlavní cíl orientace a správný pohyb na hřišti, u zkušenějších hráček byl kladen důraz na správně načasované náběhy, rychlý přechod do útoku a také střelba z dálky. To se holkám ze začátku moc nedařilo, ale zápas od zápasu bylo vidět zlepšení a v posledních utkáních předvedly moc pěknou hru. Musíme vyzdvihnout výkon Esterky, která přestože stála v bráně poprvé, předvedla výborné zákroky. Je třeba říci, že liga skupiny C je především pro hráčky, které nemají s velkou házenou příliš velké zkušenosti. Pro některé z našich hráček to byly jejich první zápasy vůbec. I když jsme se potkali se soupeři, jejichž družstvo se skládalo převážně z mnohem starších a zkušenějších hráček, musíme holky pochválit za předvedené výkony právě v těchto zápasech.