TURNA 4+1 Sokol Vršovice

V sobotu 16.11. proběhl další z turnajů 4+1, tentokrát v hale Sokola Vršovic. Za náš oddíl byla přihlášena celkem 3 družstva.

V dopoledních hodinách se odehrály zápasy mladších hráček (a hráčů), tedy kategorie C a D. K vidění byla radost ze hry a chuť učit se novým věcem, což je v tomto věku to nejdůležitější.

Odpoledne odehrály zápasy naše starší hráčky, tedy kategorie B. Přestože holky hrály převážně s chlapeckými týmy, které hrály opravdu rychlou házenou, držely s nimi krok a předváděly velmi pěkné výkony. V posledním zápase už byla znát únava, holky ztrácely míče a dokonce ukáplo i pár slziček, což ale ke sportu patří. Ani na chvilku se ale nevzdaly a ve druhém poločase předvedly opravdovou bojovnost a otočily dění zápasu v náš prospěch. Děkujeme všem fanouškům za podporu!