Nábor probíhá průběžně

Pro informace o náboru klikni na plakát!

HC Háje - nábor 2020

Fotogalerie v přípravě

Připravujeme pro vás
fotografie z našich akcí, zatím se můžete podívat do galerie minižákyní na Rajčeti.
aktuality přípravka mini
žákyně
mladší
žákyně
starší
žákyně
mladší a starší
dorostenky
ženy oddíl

PLZEŇSKÝ MINI POHÁR 5+1 - SKUPINA C

DVĚ DRUŽSTVA V PLZEŇSKÉ LIZE

V sobotu 30.11. vyrazila dvě družstva MINI na další ze série turnajů Plzeňské ligy 5+1. Obě družstva čekalo celkem 5 zápasů s časovou dotací 1x15 minut. Dopoledne nastoupilo družstvo složené převážně z ročníku 2009, doplněné několika hráčkami z ročníku 2010. Odpoledne pak hrály horky z ročníku 2010 a 2011, doplněné o jednu hráčku ročníku 2009.

Starší holky měly na turnaji možnost si vyzkoušet bez stresu věci, na které jsme se zaměřili v rámci tréninků po předchozích ne úplně povedených zápasech v Pardubicích. Šlo převážně o útočné činnosti, a to o zrychlení hry v postupném útoku, snahu o proskoky po rychlé lajně, kdy díky hranému systému 5+1 ve hře nejsou pivoti a pro tyto činnosti je na brankovišti více místa. Předvedené výkony nepřeceňujeme, ale sledovaný účel utkání splnila. Navíc bez toho, aniž by na to byl kladen zvýšený důraz, holky zjistily, že když se brání víc nohama než rukama, je obrana lepší a lépe se získávají míče.

Většina mladších holek jezdí na turnaje Plzeňské ligy na zkušenou, sbírají své první minutky na velkém hřišti, a hlavně nabírají velké množství zkušeností. Nutno říct, že v rámci turnaje se potkaly s výškově a váhově vyspělejšími soupeři, ale co se týče výkonu se rozhodně nenechaly zahanbit. V obranné fázi fungoval správný a včasný přístup na hráče, díky kterému se smazal rozdíl ve fyzických dispozicích. V útoku se holky nebojí jít do akcí 1v1, je také vidět snaha o kombinační hru, ale při tom se vyskytují přirozené technické chyby v podobě špatných přihrávek a kroků. Rozhodně se musí zapracovat na zapojení křídel do hry, holky musí pochopit, že hra nemůže stát pouze na třech spojkách. Bohužel se k tomu dostaneme až v průběhu jarní části, kdy se vrátíme z úzké tělocvičny na venkovní hřiště.

Hrály: Zálešáková V., Bláhová, Ernestová, Rysová, Komínková, Nepožitková, Vykydalová, Veselá, Blackmore, Dolanská, Zimová, Komárová, Valášková, Pravdová, Chramostová, Balšánková, Nývltová, Klímová.

Heslo:

HC Háje

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HÁJE-JIŽNÍ MĚSTO, HANDBALLCLUB, pobočný spolek
IČ 629 38 045
U školky 586
149 00, Praha 4

e-mail:
vybor@hchaje.cz

hřiště:
Areál TJ Háje,
K Jezeru

GPS:
50.0365389N
14.5359419E

Kudy k nám?

klikněte na mapku...

HC Háje - mapka hřištěHC Háje - Facebook


Činnost finančně podporuje

Praha

Praha 11