HC Háje - nábor 2020

V SOBOTU 30.11.2019 V OTROKOVICÍCH ODEHRÁLA DRUŽSTVA OBOU DOROSTENECKÝCH KATEGORIÍ ZÁPASY 10. KOLA

Jako první vstoupily do zápasu mladší dorostenky. Se soupeřkami držely krok do chvíle, kdy se jim dařilo proměňovat gólové šance. Tento stav ovšem netrval dlouho a po zbytek prvního poločasu otrokovické hráčky navyšovaly svůj náskok. Bohužel první poločas nevyšel ani oběma brankářkam (stav 15:9). Druhá půle utkání byla o poznání vyrovnanější. Našim hráčkám se více dařilo zakončovat útočné akce brankou, zlepšily obranu a brankářky navýšily procenta úspěšných zákroku. Přesto jejich úsilí nestačilo na lepší konečný výsledek než 32:24.

Následující druholigový zápas kategorie starších dorostenek byl poznamenán nejen velkou absencí hráček ročníků 2001 a 2002, za které musely nastoupit všechny hráčky z řad mladších dorostenek, ale především podvodem na straně domácího týmu. Za tým soupeře se totiž na hřišti objevila hráčka narozená v roce 2000 a odehrála první polovinu utkání. Ta byla zcela v režii domácích (stav 18:9). V přestávce mezi poločasy byl vznesen z naší strany protest. Pod vlivem této situace se hra domácích změnila a hájecké holky toho dokonale využily. Díky bojovnosti v druhém poločase se jim v poslední minutě podařilo vyrovnat na 30:30 (prozatím).

Pro starší dorostenky to byl poslední zápas podzimního kola a můžeme se na ně těšit až 8.2.2020 doma na Chodově, čas bude upřesněn.

Mladší dorostenky se v rámci 11. kola utkají s týmem Zlína v neděli 8.12.2019 od 15:30 hod. též v hale Chodov.

-eb-