HC Háje - nábor 2020

TURNAJ 5+1 SKUPINA B

V sobotu 18.11. jsme opět vyrazili do Plzně na další turnaj 5+1 skupiny B. Hráčky se utkaly se Starým Plzencem, kluky ze Slavie, Tachovem a DHC Plzní, odehrály tedy celkem 4 zápasy. Jak je v této soutěži zvykem, nejprve se hrála 7,5 minuty osobní obrana, následně klasická hra 1x20 minut. Na tomto turnaji panovala skvělá atmosféra, což se odrazilo i ve výkonech na hřišti. Holky se rvaly o každý míč, zvláště v zápase proti klukům, kterým nenechaly nic zadarmo. Velkým zlepšením oproti minulým turnajům byla střelba, ať už z dálky nebo z proskoku, při které se konečně nebály jít do kontaktu s bránícími protihráči.

Stále nás však trápily nepřesné přihrávky, což se ale turnaj od turnaje zlepšuje. Je tedy vidět, že na sobě holky chtějí pracovat.

Za pěkně odehraný turnaj holky obdržely vstupenku na lední bruslení.