HC Háje - nábor 2020

TURNA 4+1 SLAVIA

V sobotu 18.1. jsme se zúčastnili dalšího z turnajů 4+1, který se konal v hale Slavia. Za náš oddíl byla přihlášena tři družstva, každé v jiné výkonnostní kategorii.

V dopoledních hodinách proběhly zápasy kategorie B, která byla tvořena především staršími a zkušenějšími hráčkami. Holky odehrály velmi pěkné zápasy. Ukázaly, že vědí, jak se na hřišti pohybovat a orientovat. V útoku předváděly velmi pěkné, jak kombinační, tak individuální akce.

Odpoledne odehrály své zápasy hráčky (a hráči) kategorie C a D. Co se týče skupiny C, první dva zápasy se holkám příliš nepovedly, chyběl pohyb jak s míčem, tak bez. V obraně jim pak dělalo problém správné postavení. I přesto se holky nevzdaly a poslední dva zápasy předvedly velmi povedenou hru, za což si zaslouží pochvalu. Nejmenší hráčky (a hráči) pak předvedli chuť bojovat o každý míč, dávali své první góly a především sbírali cenné zkušenosti.