Nábor probíhá průběžně

Pro informace o náboru klikni na plakát!

HC Háje - nábor 2020

Fotogalerie v přípravě

Připravujeme pro vás
fotografie z našich akcí, zatím se můžete podívat do galerie minižákyní na Rajčeti.
aktuality přípravka mini
žákyně
mladší
žákyně
starší
žákyně
mladší a starší
dorostenky
ženy oddíl

SOUSTŘEDĚNÍ ZAKONČENO TURNAJEM

Minulé úterý 4.2. se tým mini a přípravky sešel ve sportovním areálu Hostivice – Břve, kde na holky čekalo krátké soustředění od středy do pátku, a které bylo zakončeno turnajem PSH 4+1, který pořádal místní tým Lions Hostivice.

V rámci soustředění holky ve dvoufázovém tréninku procvičily většinu herních činností, a to zvláště v útočné fázi hry ať už šlo o individuální práci s míčem, přihrávky, anebo uvolňování se střelbou. Zapracovalo se také na koordinaci, rychlostní a rychlostně-vytrvalostní přípravě. Díky výbornému zázemí, které areál nabízí, byl čas na řádnou regeneraci. Ve volném čase si holky vyrobily vlastní trička, prohlédly si videa ze svých předchozích zápasů, hrály společenské hry a čas byl také věnován plnění školních povinností. Také jsme oslavili 10. narozeniny Lucky Klímové, které dort a drobné dárky přivezli místní policisté, a kdy si holky v rámci zpestření mohly prohlédnout policejní auto a vybavení policistů. Celkově soustředění hodnotíme jako vydařené, pouze nás mrzí menší účast, která byla částečně ovlivněna velkou marodkou.

Do sobotního turnaje zasáhla celkem 3 naše družstva, holky po většinu sezóny v miniházené předvádějí hezké výkony, a tento turnaj nebyl výjimkou. Na některých hráčkách šlo pozorovat znatelnou únavu z proběhlého soustředění, ale i s touto se holky statečně vypořádaly.

Heslo:

HC Háje

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HÁJE-JIŽNÍ MĚSTO, HANDBALLCLUB, pobočný spolek
IČ 629 38 045
U školky 586
149 00, Praha 4

e-mail:
vybor@hchaje.cz

hřiště:
Areál TJ Háje,
K Jezeru

GPS:
50.0365389N
14.5359419E

Kudy k nám?

klikněte na mapku...

HC Háje - mapka hřištěHC Háje - Facebook


Činnost finančně podporuje

Praha

Praha 11