SOUSTŘEDĚNÍ ZAKONČENO TURNAJEM

Minulé úterý 4.2. se tým mini a přípravky sešel ve sportovním areálu Hostivice – Břve, kde na holky čekalo krátké soustředění od středy do pátku, a které bylo zakončeno turnajem PSH 4+1, který pořádal místní tým Lions Hostivice.

V rámci soustředění holky ve dvoufázovém tréninku procvičily většinu herních činností, a to zvláště v útočné fázi hry ať už šlo o individuální práci s míčem, přihrávky, anebo uvolňování se střelbou. Zapracovalo se také na koordinaci, rychlostní a rychlostně-vytrvalostní přípravě. Díky výbornému zázemí, které areál nabízí, byl čas na řádnou regeneraci. Ve volném čase si holky vyrobily vlastní trička, prohlédly si videa ze svých předchozích zápasů, hrály společenské hry a čas byl také věnován plnění školních povinností. Také jsme oslavili 10. narozeniny Lucky Klímové, které dort a drobné dárky přivezli místní policisté, a kdy si holky v rámci zpestření mohly prohlédnout policejní auto a vybavení policistů. Celkově soustředění hodnotíme jako vydařené, pouze nás mrzí menší účast, která byla částečně ovlivněna velkou marodkou.

Do sobotního turnaje zasáhla celkem 3 naše družstva, holky po většinu sezóny v miniházené předvádějí hezké výkony, a tento turnaj nebyl výjimkou. Na některých hráčkách šlo pozorovat znatelnou únavu z proběhlého soustředění, ale i s touto se holky statečně vypořádaly.