HC Háje - nábor 2020

14. KOLO DOROSTENECKÝCH SOUTĚŽÍ PŘINESLO SMUTEK I RADOST

První jarní zápas mladších dorostenek proti týmu z horní části tabulky DHC Plzeň se odehrával v duchu přísloví „každý chvilku tahá pilku“. Naše hráčky vstoupily do utkání s převahou, vytvořily si mírný náskok, který ale neudržely a až do konce prvního poločasu dotahovaly skóre soupeřek (stav v poločase 12:13). V průběhu druhého poločasu dokázaly hájecké dorostenky hru otočit a byly to plzeňské hráčky, které se snažily dohnat skóre. Což se jim nakonec podařilo a tým DHC Plzeň vyhrál s dvougólovým rozdílem 29:27. Poděkování míří starším žákyním, které velmi solidním výkonem a nezanedbatelným počtem branek vypomohly prořídlému týmu mladších dorostenek.

Utkání 15. kola se uskuteční 29.2.202 od 11 hod. v hale TJ JM Chodov. Soupeřkami budou hráčky z Písku.

Starší dorostenky předvedly proti DHK Pardubice spanilou jízdu. Od samého začátku dávaly soupeřkám jasně najevo, že remíza z podzimu se nebude opakovat. Důrazně bránily, útočné akce dotahovaly do konce, podařilo se jim zúročit naučené herní kombinace a nelze opomenout ani výbornou práci obou brankářek. Po prvním poločase vedly 20:10. Ve druhé půli sice dovolily soupeřkám více skórovat, i tak ale domácí hráčky vyhrály vysoko 39:24.

Zápas 15. kola odehrají starší dorostenky proti Slavoji Žirovnice v sobotu 29.2.2020 od 13 hod. v hale TJ JM Chodov.

-eb-