MINI na turnaji na Chodově vyválčily bronz

V neděli jsme se zúčastnili turnaje na Chodově, za účasti družstev: Slavia A, Slavia B, Chodov, Vršovice, Dukla.

Bohužel díky nemoci z 12 nominovaných hráček, zůstalo po omluvách Barči Bláhové, Aničky Kačerovské, Terky Nekardové a nakonec i Terky Berouškové pouze 8 statečných, z toho 2 brankářky. Ty se nakonec prostřídaly jak v poli, tak v bráně.

Poradili jsme si se Slavií B 9:2, Chodovem 10:6 a Vršovicemi 12:9.

Nad naše síly byli kluci z Dukly po prohře 4:11 a bohužel se Slavií A prohra zase o branku 5:6.

Díky okolnostem, nakonec holky vybojovaly pěkné třetí místo.

Trenér Pavel Janyš turnaj hodnotil:
"Holky zahrály celkem dobře. Zvlášť, když musely nastupovat i na postech, kde moc často nehrají. V útoku se dařilo střelecky Adéle, kterou podporovala přihrávkami Klára. Slabší stránka byla později obrana, kde se projevila fyzická převaha družstev kluků. Celkově pochvala všem."

Sestava a branky: Hloušková 8, Lexová 2, Válová 19, Jandová 5, Kollárová 1, Spurná 2, Šujaková 3, Kropelnická.