HC Háje - nábor 2020

ROZLUČKOVÝ TURNAJ PRO ROČNÍK 2009

V neděli 21.6.2020 odehrály svůj poslední turnaj v kategorii minižaček holky ročníku 2009, doplněné o několik holek ročníku 2010. Po nucené pauze bylo fajn mít možnost odehrát kvalitně obsazený turnaj proti soupeřům, se kterými se holky pravidelně potkávaly celou sezonu. Nakonec z toho bylo hezké 4. místo, které asi odpovídá průběhu celé sezony. Sezony, v které si holky dokázaly, že jsou schopné se měřit s jakýmkoliv soupeřem. I když to výsledkově úplně nevypadá, holky odehrály 6 super zápasů, místy chyběla trocha toho střeleckého štěstí, občas chybělo trošku více snahy se prosadit, sem tam přišla nějaká zbytečná technická chyba. Od holek byly zápasy i přesto správně odbojované, nouze nebyla o hezké individuální nebo kombinační akce. Ale hlavně se opět ukázalo, že holky jsou hlavně skvělý tým se zeleným srdíčkem, který se podporuje, což je možná v tomto věku důležitější než výsledky. Stále je na čem pracovat, ale pokud srovnáme začátek sezony a její konec, tak holky ušly velký kus cesty správným směrem.

HC Háje Praha – DHC Slavia Praha 2:11 (0:4)
HC Háje Praha – HK Slavia VŠ Plzeň 3:11 (2:6)
HC Háje Praha – Asta Praha 11:5 (5:5)
HC Háje Praha – DHC Plzeň 6:14 (3:6)
HC Háje Praha – HK Ivančice 14:12 (7:5)
HC Háje Praha – Sokol Vršovice 11:1 (6:1)
Komentář k jednotlivým zápasům tentokrát vynecháme, důležité je, že si holky mohly zahrát. Snad jen pár slovy k zápasu proti Ivančicím. V zápase se ukázalo, jak je důležité mít základní individuální schopnosti, tedy uvolnit se 1 na 1, uvolnit se s vedením míče a stále mít přehled o tom, co se na hřišti děje. A mít chuť hrát až do konce zápasu, nehledě na to, že vedete 2 minuty před koncem o 4 branky.
Nejlepší hráčkou družstva byla po těžkém rozhodování trenérů vyhlášena Anička Rysová.

Sestava a branky: Ernestová A. 13, Komínková A. 11, Bláhová B. 6, Blackmore E. 5, Dolanská K. 4, Rysová A. 3, Zálešáková V. 3, Klímová L. 2, Chramostová A., Kazílková A., Nývltová N., chytala Nepožitková E. s úspěšností 48%.