HC Háje - nábor 2020

ZLATÁ SOBOTA PRO MLADŠÍ MINIŽAČKY

V sobotu 20.6.2020 odehrály svůj druhý společný velký turnaj holky ročníků 2010 a 2011. A stejně jako v Plzni na podzim to byla jízda zakončená úžasným 1. místem. Výsledek jako takový je skvělý, ale ještě více potěšil výborný týmový výkon. Taktéž potěšily první góly od holek, které toho ještě nemají tolik odehráno. Na hřišti šlo vidět, že holky jsou z tréninků zvyklé na aktivní obranu, kterou spolu se staršími holkami ročníku 2009 praktikujeme po celou sezónu. Místy to bylo trošku více rozlítané, než bylo zapotřebí, ale i to jsou cenné zkušenosti, které se počítají. V útoku pak byl vidět skvělý tah na branku od většiny hráček, i když občas májí holky stále problémy s proměňováním šancí, do kterých se dostanou. V bráně se pak několika skvělými zákroky blýskly Nelča s Pepčou, které také svými rychlými rozehrávkami pomohly ostatním holkám k rychlým přechodům a snadným gólům.

HC Háje Praha – DHC Slavia Praha 7:1 (3:1)
HC Háje Praha – HK Slavia VŠ Plzeň 9:5 (5:4)
HC Háje Praha – Sokol Kobylisy 16:4 (9:4)
HC Háje Praha – DHC Plzeň 14:7 (8:3)
HC Háje Praha – TJ Sokol Lázně Kynžvart 21:1 (12:1)
HC Háje Praha – DHC Slavia Praha 2009 9:4 (5:3)

Komentář k jednotlivým zápasům tentokrát vynecháme, důležité je, že si holky mohly zahrát. Pro některé z nich se jednalo o první velký turnaj, pro většinu z nich asi o první turnaj, který odehrály v takto velké hale a kdy měly hřiště jen pro sebe.

Ella Blackmore se s 27 brankami stala nejlepší střelkyní turnaje. Nejlepší hráčkou družstva byla vyhlášena Klárka Komárová.

Sestava a branky: Blackmore E. 27, Klímová L. 19, Balšánková N. 11, Zimová A. 10, Komárová K. 3, Nývltová N. 3, Křížová A. 1, Veselá A. 1, Vyskočilová K. 1, Václavíková M., chytaly Balšánková N. s úspěšností 47%, Martinková J. s úspěšností 73%.