HC Háje - nábor 2020

1. KOLO 1. LIGY MLADŠÍCH A STARŠÍCH DOROSTENEK A 2. LIGY ŽEN

První zářijový víkend se po téměř půlroční pauze konečně rozjely republikové soutěže. Svůj první prvoligový zápas v novém ročníku odehrály v neděli 6.9.2020 obě kategorie dorostenek a zastoupení máme od této sezóny také ve 2. lize žen. Sezónu zahájily na „domácí“ půdě, kterou se pro letošek stala hala TJ Lokomotiva Vršovice.

Dorostenky nastoupily proti silným soupeřkám z DHC Zora Olomouc, kde obzvlášť tým staršího dorostu lze považovat za favorita soutěže. Obě naše družstva předvedla velmi solidní výkon, nevyvarovala se však technických chyb a do dalších zápasů bude třeba vylepšit obranu. Společným jmenovatelem obou duelů byla nerozehranost domácích hráček. Hájecké mladší dorostenky prohrály poměrem 29:35, starší dorostenky 18:30.

Tým žen se utkal ve svém úvodním zápase s TJ Astra A. V prvním poločase předvedly naše hráčky velmi pěknou hru a ujaly se vedení. Druhou půli utkání ale podcenily a podlehly bojovnějším a lépe sehraným soupeřkám 20:25.

Zápasy 2. kola se uskuteční v sobotu 12.9.2020 na hřišti soupeřek – týmy mladších dorostenek a žen nastoupí od 10:30 a 12:30 proti FK Hvězda Cheb, starší dorostenky se utkají ve 14:00 s TJ Sokol Kobylisy II.

-eb-