Nábor probíhá průběžně

Pro informace o náboru klikni na plakát!

HC Háje - nábor 2021

Fotogalerie v přípravě

Připravujeme pro vás
fotografie z našich akcí, zatím se můžete podívat do galerie minižákyní na Rajčeti.
aktuality přípravka mini
žákyně
mladší
žákyně
starší
žákyně
mladší a starší
dorostenky
ženy oddíl

PLZEŇSKÝ MINI POHÁR 5+1 - SKUPINA C

Družstvo MINI se v neděli 13.9. zúčastnilo prvního z turnajů Plzeňské ligy skupiny C. Tato soutěž je především o sbírání zkušeností, nepočítají se tedy vstřelené góly.

Celkem jsme odehráli 5 zápasů po 2x 12,5 minutách. Jelikož se hraje 5+1, vzniká na hřišti více prostoru pro hru 1 na 1. U hráček, které stály na velkém hřišti poprvé, byl hlavní cíl orientace, správný pohyb a postavení na hřišti. U zkušenějších hráček byl pak kladen důraz na správně načasované náběhy. Samozřejmě, že ne vše se holkám dařilo hned napoprvé, bylo ale vidět zápas od zápasu zlepšení. Co ale našim hráčkám a hlavně hráčům rozhodně nechybělo, byla chuť do hry a radost ze vstřelení prvních gólů ve velké házené. Zvláště musíme pochválit naše dvě rychlá křídla, Honzíka a Danečka, kteří se navzdory svému věku stali pro ostatní rovnocennými soupeři. Radost nám také udělala Míša, která předvedla velmi dobrý výkon v bráně.

I když tento první turnaj hodnotíme celkově pozitivně, rozhodně máme na čem pracovat a postupně se krůček po krůčku zlepšovat. Děkujeme všem za předvedenou hru, našim fanouškům za podporu a těšíme se na další turnaje této sezóny.

Heslo:

HC Háje

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HÁJE-JIŽNÍ MĚSTO, HANDBALLCLUB, pobočný spolek
IČ 629 38 045
U školky 586
149 00, Praha 4

e-mail:
vybor@hchaje.cz

hřiště:
Areál TJ Háje,
K Jezeru

GPS:
50.0365389N
14.5359419E

Kudy k nám?

klikněte na mapku...

HC Háje - mapka hřištěHC Háje - Facebook


Činnost finančně podporuje

Praha

Praha 11