aktuality přípravka mini
žákyně
mladší
žákyně
starší
žákyně
mladší dorostenky ženy a starší
dorostenky
oddíl

Na výjezdní soustředění jsme tradičně navázali soustředěním příměstským.

Pondělí jsme započali tréninkem v lesoparku, který byl zaměřený především na hry a soutěže, také ale na posilování s vlastní vahou. Odpoledne nám počasí nepřálo, a tak jsme si užili teambuilding pod střechou. Pro holky a kluky jsme připravili několik
stanovišť, na kterých sdružovali kolektiv.

V úterý jsme se opět vzhledem k počasí přesunuli do krytých prostor, pro změnu do sokolovny, kde jsme trénovali především gymnastiku. Všichni si vyzkoušeli nejen kotoul letmo, ale i cviky na kruzích. Po výborném obědě jsme opět vyběhli na hřiště, tentokrát jsme se zaměřili více na házenkářské dovednosti. Při tréninku nás neminuly ani úpolové hry, ve kterých si všichni změřili své síly 1v1. Závěr odpolední fáze jsme zpestřili autogenním tréninkem, při kterém jsme se všichni příjemně zrelaxovali.

Středeční den se nesl v uvolněnějším duchu, než dny předchozí. Ačkoliv jsme dopoledne nevynechali pořádný střelecký trénink, odpoledne jsme se přesunuli mimo naše působiště, rovnou do Čestlické HOPareny. Tam jsme si všichni pořádně zaskákali a užili si spoustu srandy. Nechyběla ani výuka salt a horolezecká stěna. Poté, co jsme měli pořádně vyhopkané nožičky, následoval návrat na naše venkovní hřiště na Hájích. V podvečer nás čekalo opékání buřtů s rodiči a volná zábava.

Ve čtvrtek dopoledne jsme se opět na trénincích věnovali naší oblíbené házené, a odpoledne jsme pro děti připravili vodní aktivity. Užili jsme si balónkovou bitvu, hledání pirátského pokladu a vodní skluzavku.

A poté už nás čekal poslední den, který jsem si, stejně jako všechny ostatní, pořádně užili. Celé soustředění jsme zakončili narozeninovou oslavou a malým dárkem pro všechny naše hráče a hráčky.

Nová sezóna 2022/2023 je tady a my se nemůžeme dočkat, jaké další skvělé vzpomínky si dětmi během roku vytvoříme.

Děkujeme všem zúčastněným za parádní týden a také rodičům, za jejich podporu.

Heslo:

HC Háje

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HÁJE-JIŽNÍ MĚSTO, HANDBALLCLUB, pobočný spolek
IČ 629 38 045
U školky 586
149 00, Praha 4

e-mail:
vybor@hchaje.cz

hřiště:
Areál TJ Háje,
K Jezeru

GPS:
50.0365389N
14.5359419E

Kudy k nám?

klikněte na mapku...

HC Háje - mapka hřištěHC Háje - Facebook


Činnost finančně podporuje

Praha

Praha 11