aktuality přípravka mini
žákyně
mladší
žákyně
starší
žákyně
mladší dorostenky ženy a starší
dorostenky
oddíl

TURNAJ 4+1 18.09.2022

Hájecký turnaj v házené 4+1 kategorie Mini a přípravka 18.9.2022
Tuto neděli proběhl turnaj v házené organizovaný naším klubem pod záštitou PSH.
I přes obecně počínající virózy se nám sešlo nádherných 11 družstev v kategorii Minižactvo a 8 družstev malých budoucích nadějí v kategorii Přípravky.
Bohužel nám počasí nepřálo a tak jsme museli pořádání přesunout z našeho oblíbeného hájeckého hřiště do vnitřních prostor. Naštěstí nám mohl poskytnout prostory klub Astra, kde jsme mohli být v teple a děti se mohli soustředit plně na své házenkářské výkony. A že se bylo na co koukat.
Háje měli obsazení v mini dokonce dvě družstva, i když jsme měli na obě družstva pouze jednoho hráče na střídání, holky i kluci předvedli velice bojovný výkon a předvedená hra se musela líbit i všem fanouškům, kteří dorazili v hojném počtu a podporovali celý klub, za což jim háječtí házenkáři v závěru zaslouženě poděkovali.
V kategorii Přípravky se zúčastnil nebývalý počet nových hráček. Ty se však velice rychle zorientovaly v novém sportu a byla na nich vidět radost každého doteku s míčem.
Celkem jsme mohli sledovat 38 vzájemných duelů, na které byla radost se dívat.
Své premiéry se dočkaly i naše starší hráčky, které pod vedením zkušených rozhodčích si mohly vyzkoušet, jaký je jiný pohled na předvedenou hru z druhé strany, z pohledu rozhodčích a zjistili, že je třeba si role rozhodčích více vážit, protože to není zas tak lehká úloha, jak se zdá z pohledu hráče na hřišti. Ale mekáme před nimi, protože e s novou rolí poprali na jedničku.
Děkujeme proto všem týmům za účast a férovou hru plnou radosti z házené, rozhodčím za trpělivé vysvětlování hry hráčům, Astře za možnost turnaj upořádat a PSH za pomoc se zjištěním realizace tohoto turnaje.

CELÝ ČLÁNEK ZDE: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02wU97vbPwyzqeGbiTNJThhqR2m3vDWX19CC9vKT12CfRhCJm4XJXb1vsFFqXxq8qfl&id=228682763808878

Heslo:

HC Háje

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HÁJE-JIŽNÍ MĚSTO, HANDBALLCLUB, pobočný spolek
IČ 629 38 045
U školky 586
149 00, Praha 4

e-mail:
vybor@hchaje.cz

hřiště:
Areál TJ Háje,
K Jezeru

GPS:
50.0365389N
14.5359419E

Kudy k nám?

klikněte na mapku...

HC Háje - mapka hřištěHC Háje - Facebook


Činnost finančně podporuje

Praha

Praha 11