aktuality přípravka mini
žákyně
mladší
žákyně
starší
žákyně
mladší dorostenky ženy a starší
dorostenky
oddíl

turnaj O Horňácký pohár

O posledním lednovém víkendu se naše malé naděje z kategorie Mini zúčastnili turnaje O Horňácký pohár ve Velké nad Veličkou. Již cesta byla pro naše nejmenší zajímavou a zábavnou zkušeností, protože se vůbec poprvé vydali na přespávací turnaj vlakem. Cestu si krátili opakovanými dotazy, „Kolik je hodin?“, „Kdy už tam budeme?“, „Kdy budou řízky?“. Cestou jsme se rovnou vyzkoušeli rychlé starty a sprinty při dvou přestupech mezi vlaky. Po příjezdu jsme šli svědomitě odvolit naší budoucí hlavu státu. Zápasy jsme v pátek měli na programu v plánu dva. Oba duely jsme zvládli na jedničku a zvítězili jsme. V sobotu nás čekali výborně hrající týmy, kromě jiného z domácího družstva Velká nad Veličkou a téměř sousedního Veselí nad Moravou. Holky myslely bohužel na jiné věci než na tým a házenou a bohužel tyto duely nedokázaly dovést do zdárného konce. Tato nesoustředěnost a nesoudržnost nás provázela celou sobotou a nebyli jsme schopni prodat zkušenosti a um, které sbíráme na trénincích. Jedinou výhrou v sobotním programu tam byla výhra nad týmem Zlína.
V neděli jsme se potkali s naším oblíbeným týmem DHC Plzeň, do zápasu jsme na rozdíl od sobotních zápasů vstoupili s nadšením ze hry a celkový obraz hry byl zcela jiný a byla radost se na odhodlanou hru našich svěřenkyň dívat. Celý zápas vypadal pro náš tým výborně, ale v posledních 2 minutách tým DHC Plzně zabral a získal první vítězství nad námi v této sezóně. Radost týmu z Plzně byla zasloužená a obrovská.
Dále jsme zabojovali s prvním slovenským týmem, se kterým se kdy setkali a dovedli k vítěznému cíli.
Posledním zápasem turnaje byl duel našeho týmu s dalším týmem ze Slovenska HK Slovan Duslo Šala, ve kterém jsme statečně bojovali, ale nedokázali jsme výkon udržet na vysoké úrovni a zvítězit.
Děti byly unaveny z třídenního turnaje, který si řádně užily. Každý večer spali na duchnách a každé ráno skákali salta užívali si tohoto výjimečně měkkého ubytování.
Tento turnaj byl posledním, kde nám vypomohli naši chlapci, Honzík Zima a Dan Komár, a rozloučili jsme se s jejich působením 7. místem. Moc jim děkujeme za důslednou podporu našeho týmu. Honzík Zima byl zvolen nejlepším hráčem turnaje za tým HC Háje, zejména za bojovnou hru proti týmu DHC Slavia, kde střílel jeden gól za druhým. Dan zas uběhal celý turnaj téměř bez střídání a má náš obdiv, díky stálé energii a všudypřítomnosti v obraně i v útoku, byl zkrátka všude ;o)
Další hráčkou, která nestřídala byla naše jediná brankařka, která statečně bránila naši svatyni před útoky protihráčů.
Turnaj jsme si i tak velice užili a získali nové podněty, na co se máme nyní zaměřit a věříme ve zlepšení celkového pocitu ze hry v dalších turnajích.
Děkujeme moc za podporu rodičům, kteří přijeli a pomohli se zavazadly, cesta byla tak pro holky daleko příjemnější.

Heslo:

HC Háje

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HÁJE-JIŽNÍ MĚSTO, HANDBALLCLUB, pobočný spolek
IČ 629 38 045
U školky 586
149 00, Praha 4

e-mail:
vybor@hchaje.cz

hřiště:
Areál TJ Háje,
K Jezeru

GPS:
50.0365389N
14.5359419E

Kudy k nám?

klikněte na mapku...

HC Háje - mapka hřištěHC Háje - Facebook


Činnost finančně podporuje

Praha

Praha 11