11. turnaj 4+1, 25.3.2017, hala Sokol Vršovice

Mini B a přípravka se v sobotu 25.3.2017 zúčastnila turnaje 4+1 ve Vršovicích.

Zastoupeno jsme měli jedno družstvo Mini B a dvě družstva přípravky C,D.

Soupeři Mini B byla družstva Dhc Slavia B, Kobylky B, Turnov B a Pardubice B. První dva zápasy jsme prohráli, protože si holky neporadily se zataženou obranou, ale celý tým se jinak moc snažil a tak si vybojoval dvě vítězství.

Družstvo přípravky C bojovalo s Duklou 6 D, Břve C, Dhc Slavia D a Sokol Vršovice D. Toto družstvo musím pochválit. Nebyl zápas, kde by si každá hráčka nedala gól. Holky předvedly od prvního zápasu bojovnost a přesnou střelbu a může se tak pyšnit dvěma výhrami, remízou s Duklou a jednou prohrou.

Poslední zastoupení na turnaji byla přípravka D. Tentokrát se zapojili i nováčci. Děvčata zaslouží velkou pochvalu. Velký posun je vidět zejména u osobní obrany, ale trápilo nás zakončení.

Na závěr musím dodat, že se turnaj povedl a opět ukázal další zlepšení u všech hráček. Tak hurá na trénink, máme co zlepšovat.

Děkujeme i rodičům za velkou podporu a skvělou atmosféru.