11. turnaj 4+1, 8.4.2017, hřiště Hc Háje

8.4. jsme pořádali turnaj 4+1 na našem domácím hřišti. Zúčastnili se jen ti nejmenší.
Turnaj odstartovala naše děvčata Háje C proti Chodovu. Celkem hrál každý z týmů 4 zápasy.
Naše holky bojovaly, jen vracení do obrany a umísťování do brány nám moc nešlo. Někteří protihráči na nás byli moc rychlí a brankáře jsme také trefovali nesčísleněkrát. Holky to ale neodradilo, a snažily se dál a dál.
Odpoledne začala druhá polovina turnaje a na hřišti se objevil náš druhý tým, Háje D.
Velice nás všechny překvapilo, jak se do toho holčičky hned ze začátku opřely. To, že se jim moc nedařilo zakončení je jedna věc, ale bojovaly a rvaly se o balon co to šlo.