Mini žačky si na domácím turnaji vybojovaly stříbrné medaile.

Mini žákyně si v sobotu na domácím turnaji Hájecká 6+1 vybojovaly krásné 2.místo. Cenu nejužitečnější hráčky našeho družstva získala Lucka Kropelnická " Liči".

První zápas jsme zahájily se Sokolem Kobylisy. Tento zápas se nám velmi podařil. S osobní obranou co hrály Kobylky se holky popasovaly na jedničku. Ve druhém zápasu jsme se utkaly s DHC Plzní, byly to především 2008 a 2009, které zde sbíraly herní zkušenosti. Pak nás čekal Pražský ryval Slavia Praha. Plní bojovnosti a nasazení jsme dosáhly na další vítězství. Čtvrtý soupeř byla Pražská Astra, která měla také plný počet bodů. Tak si to holky rozdaly o vítězství. Bohužel s Astrou prohrály o gól, ale jejich chuť hrát a prát se o každý míč zaslouží velkou pochvalu.. Na závěr nás čekal Sokol Písek, který jsme také porazily. Všichni si pořádně zahrály a měly velkou radost ze hry.
Tak ještě jedna pochvala a " díky holky".
Na závěr moc děkujeme rodičům za pomoc.

Sokol Kobylisy-Háje 5:8
DHC Plzeň - Háje 2:10