HC Háje - nábor jaro 2018

MINIŽAČKY JSOU STŘÍBRNÉ

V sobotu 3.3. se minižačky zúčastnily prvního turnaje 6+1 v tomto roce. Pořadatelem byl tým Astry Praha. Kromě nás a Astry se turnaje zúčastnila družstva Slavia Praha, HC Milevsko, DHC Plzeň a Sokol Písek. Hrálo se systémem každý s každým 2x12 minut.
V prvním zápase nám bylo soupeřem pořádající družstvo Astry Praha. A zápas to byl z celého turnaje také nejtěžší. V prvním poločase jsme nezachytily tempo hry soupeře a po poločase jsme prohrávaly 7:2. V druhém poločase jsme zlepšily obranu a nasazení, ale v útoku to stále nebylo ono, a tak konci utkání svítil na tabuli výsledek 5:11 v náš neprospěch.
V druhém zápase proti HC Milevsko jsme navázaly na zlepšený výkon v obraně z druhého poločasu prvního zápasu. V útoku jsme neproměnily poměrně velké množství dobrých střeleckých příležitostí a tak jsme udržely hubenou výhru 5:3.
Další zápasy proti DHC Plzeň (14:6), Slavii Praha (11:2) a Sokolu Písek (13:0) se odehrály pro nás spíše v tréninkovém tempu, neboť soupeři přijeli na turnaj s mladšími děvčaty, případně s děvčaty, která se se šestkovou házenou seznamují. Toho jsme využily k míchání se sestavou a holky si mohly vyzkoušet posty, na kterých standardně nehrají.
Sestava: Báštěcká J. 9, Černá N. 14, Dvořáková S. 11, Farkašová A. 3, Femiaková B. 2, Kantůrková S., Kosařová L. 2, Kropelnická L. 6, Lexová K., Nývltová K. 1,