Nábor probíhá průběžně

Pro informace o náboru klikni na plakát!

HC Háje - nábor 2020

Fotogalerie v přípravě

Připravujeme pro vás
fotografie z našich akcí, zatím se můžete podívat do galerie minižákyní na Rajčeti.
aktuality přípravka mini
žákyně
mladší
žákyně
starší
žákyně
mladší a starší
dorostenky
ženy oddíl

MINIŽAČKY JSOU STŘÍBRNÉ

V sobotu 3.3. se minižačky zúčastnily prvního turnaje 6+1 v tomto roce. Pořadatelem byl tým Astry Praha. Kromě nás a Astry se turnaje zúčastnila družstva Slavia Praha, HC Milevsko, DHC Plzeň a Sokol Písek. Hrálo se systémem každý s každým 2x12 minut.
V prvním zápase nám bylo soupeřem pořádající družstvo Astry Praha. A zápas to byl z celého turnaje také nejtěžší. V prvním poločase jsme nezachytily tempo hry soupeře a po poločase jsme prohrávaly 7:2. V druhém poločase jsme zlepšily obranu a nasazení, ale v útoku to stále nebylo ono, a tak konci utkání svítil na tabuli výsledek 5:11 v náš neprospěch.
V druhém zápase proti HC Milevsko jsme navázaly na zlepšený výkon v obraně z druhého poločasu prvního zápasu. V útoku jsme neproměnily poměrně velké množství dobrých střeleckých příležitostí a tak jsme udržely hubenou výhru 5:3.
Další zápasy proti DHC Plzeň (14:6), Slavii Praha (11:2) a Sokolu Písek (13:0) se odehrály pro nás spíše v tréninkovém tempu, neboť soupeři přijeli na turnaj s mladšími děvčaty, případně s děvčaty, která se se šestkovou házenou seznamují. Toho jsme využily k míchání se sestavou a holky si mohly vyzkoušet posty, na kterých standardně nehrají.
Sestava: Báštěcká J. 9, Černá N. 14, Dvořáková S. 11, Farkašová A. 3, Femiaková B. 2, Kantůrková S., Kosařová L. 2, Kropelnická L. 6, Lexová K., Nývltová K. 1,

Heslo:

HC Háje

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HÁJE-JIŽNÍ MĚSTO, HANDBALLCLUB, pobočný spolek
IČ 629 38 045
U školky 586
149 00, Praha 4

e-mail:
vybor@hchaje.cz

hřiště:
Areál TJ Háje,
K Jezeru

GPS:
50.0365389N
14.5359419E

Kudy k nám?

klikněte na mapku...

HC Háje - mapka hřištěHC Háje - Facebook


Činnost finančně podporuje

Praha

Praha 11