Nábor probíhá průběžně

Pro informace o náboru klikni na plakát!

HC Háje - nábor 2020

Fotogalerie v přípravě

Připravujeme pro vás
fotografie z našich akcí, zatím se můžete podívat do galerie minižákyní na Rajčeti.
aktuality přípravka mini
žákyně
mladší
žákyně
starší
žákyně
mladší a starší
dorostenky
ženy oddíl

STŘÍBRNÉ MEDAILE ZŮSTÁVAJÍ DOMA.

O uplynulém víkendu jsme pořádali tradiční MINICUP, ne který se sjelo 10 družstev z různých koutů republiky. A turnaj to pro nás byl jak po výsledkové, tak po organizační stránce velmi úspěšný. Herní stránka ale již tak optimální nebyla.
V pátek nás čekaly dva úvodní zápasy, první proti dobře známému soupeři z pražských Kobylis, druhý proti Jiskře Havlíčkův Brod. V obou zápasech holky podaly velmi bojovný výkon a odešly vítězně po výsledcích 6:5 a 8:6.
Druhý hrací den a čtyři zápasy na programu s bilancí tří výher a jedné porážky. Výsledky hezké, ale herní výkon zvlášť v útočné fázi nebyl optimální. Holkám chyběl pohyb a náběhy bez míče. Nejlepší výkon celého holky podaly v jediném prohraném utkání celého turnaje proti DHC Plzeň (4:12), kde i přesto, že všichni věděli, že soupeř je o úroveň lepší, holky krásně bojovaly a v obraně si plnily své úkoly. V ostatních zápasech proti Chebu (5:3), Kynžvartu (12:9) a Slavii (9:8) se holky dopouštěly velkého množství někdy až začátečnických technických chyb a nedorazů v obraně. Na druhou stranu se musí v pozitivním duchu zmínit, že se většina holek vystřídala na většině postů.
V posledním hracím dni nás čekaly tři zápasy proti Jindřichovu Hradci, Žirovnici a Milevsku. Zápasy probíhaly stejně jako předchozí den. Solidní obranu holky nebyly schopny zužitkovat v útoku a opět jsme nakupily množství technických chyb a neproměnných šancí, při kterých hrály holky s brankářkami soupeře na vybíjenou. I přesto holky i s velkou dávkou štěstí odešly ze zápasů vítězně po výsledcích 7:3, 10:8 a 8:6.
Individuálně musíme pochválit v bráně až na pár drobností výborně chytající Týnku Lexovou, která si zaslouženě odnesla cenu pro nejužitečnější hráčku družstva. Svůj první celý zápas na velkém turnaji si proti Kynžvartu také odchytala Márinka Bryxi. Jinak z ostatních holek nikdo individuálním výkonem nevyčníval, holky hrály zvlášť v obraně velmi kompaktně jako správný tým.
Sestava a góly: Báštěcká J.18, Bryxi M., Dvořáková S.14, Kačerovská A.12, Kantůrková S.1, Kosařová L.3, Kropelnická L.10, Kuklová T. 3, Lehovcová E.2, Lexová K., Nývltová K.3, Štěpánová B.3,

Heslo:

HC Háje

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HÁJE-JIŽNÍ MĚSTO, HANDBALLCLUB, pobočný spolek
IČ 629 38 045
U školky 586
149 00, Praha 4

e-mail:
vybor@hchaje.cz

hřiště:
Areál TJ Háje,
K Jezeru

GPS:
50.0365389N
14.5359419E

Kudy k nám?

klikněte na mapku...

HC Háje - mapka hřištěHC Háje - Facebook


Činnost finančně podporuje

Praha

Praha 11