PŘEBOR PRAHY MLADŠÍCH ŽAČEK

Mladší žačky rozehrály v neděli 13.9. na hřišti Slavie Praha sérii turnajů pražského Přeboru.

"Byl to náš první turnaj v této sezoně a družstvo si zatím sedá. Jednotlivé zápasy nám odhalily slabiny, na kterých musíme na tréninku zapracovat, a uvidíme na příští akci," řekl trenér družstva Jan Špaček. Holkám se podařilo z pěti utkání čtyřikrát vyhrát, když si neporadily pouze s domácí Slavií Praha.

Výsledky a statistiky naleznete na stránkách Pražského svazu házené (www.psh.chf.cz) v sekci mladší žákyně.

Další kolo pražského Přeboru se uskuteční na hřišti TJ Astra Praha dne 28.9.2015. Přijďte nás podpořit, těšíme se na vás!!!