aktuality přípravka mini
žákyně
mladší
žákyně
starší
žákyně
mladší dorostenky ženy a starší
dorostenky
oddíl
HC Háje - hřiště

HC Háje - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HÁJE-JIŽNÍ MĚSTO, HANDBALLCLUB, pobočný spolek

   Oddíl házené HC HÁJE je již od dob svého založení v roce 1980 jedním z nejúspěšnějších dívčích házenkářských center nejen v Praze, ale i v rámci celé České republiky.
   Náš klub je zaměřen na dlouhodobou sportovní přípravu děvčat od 6 do 17 let. V žákovských věkových kategoriích se snažíme děti naučit vnímat pravidelné sportování jako nedílnou součást jejich života.
   V nejmladší kategorii přípravky jsou sportovní schopnosti a dovednosti rozvíjeny především formou pohybových her a soutěží. Malé sportovkyně se tak učí základům atletiky, gymnastiky i sportovních her, především pak miniházené. Tyto základy jsou jim odrazovým můstkem v jejich další sportovní kariéře.
   Na kategorii přípravky navazuje kategorie minižákyň . Děvčata ve věku od 9 do 11let se začínají seznamovat se základy házené, zdokonalují se především ve všech individuálních činnostech,stále však převažuje všeobecná sportovní příprava a tréninky formou her a soutěží.
   Navazujícími kategoriemi jsou mladší žačky, starší žačky, mladší dorostenky a starší dorostenky. V těchto kategoriích dosáhla naše družstva již řady úspěchů v celorepublikových turnajích a soutěžích.
   Na dorostenecké kategorie navazují dvě družstva žen, jedno v celostátní soutěží a druhé v soutěži regionální.
   Ze všech úspěchů máme samozřejmě obrovskou radost, naším hlavním cílem však je získat a nadchnout co nejvíce pravidelně sportujících dětí.


Heslo:

HC Háje

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA HÁJE-JIŽNÍ MĚSTO, HANDBALLCLUB, pobočný spolek
IČ 629 38 045
U školky 586
149 00, Praha 4

e-mail:
vybor@hchaje.cz

hřiště:
Areál TJ Háje,
K Jezeru

GPS:
50.0365389N
14.5359419E

Kudy k nám?

klikněte na mapku...

HC Háje - mapka hřištěHC Háje - Facebook


Činnost finančně podporuje

Praha

Praha 11